SEDY servis - renovace koupelnových van akrylátovou vložkou

Zelená 257/64, 405 02 Děčín Ústecký kraj

Web: www.sedy-servis.eu
IČO: 64705366
DIČ: CZ6003140902
Email: sedydc@centrum.cz
Mobil: +420 607 633 992 - pan Sedlmaier

Provozní doba

dle telefonické dohody

Kategorie

Provádíme dva tipy renovace akrylátovou vložkou:
Typ 1 

přesně kopíruje původní vanu s totožně umístěnými otvory pro odpad i přepad, s prolisy (tvarování okrajů vany), stejnými rozměry vnitřní části vany, tzv. buben.
Tento typ akryl vložky, se po úpravě (oříznutí) přizděných stran a po vyzkoušení zda přesně dosedá ve všech místech na původní vanu, vkládá na rozmíchané dvousložkové lepidlo, nanesené na původní vaně.
Po přišroubování nové odpadové a přepadové mřížky se do vany napustí voda, která akryl vložku přitlačí ke stěnám vany, zamezí se tím stékání lepidla a vložka je takto zatížena po 24 hodin.
Zaříznuté strany vložky jsou zakončeny silikonem a tím utěsněny proti zatékání vody. Tím je práce ukončena a předána zákazníkovi. 

Typ 2 
je zhotoven ze stejného materiálu, jen s malým rozdílem.
Je vyroben přesně podle nákresu, jeho ,, buben´´ je v průměru o 1 - 3 cm menší než původní vana, vkládá se do stavební pěny a pro zvýšení nosnosti je zespodu nastříkán skelným vláknem.
Také se po úpravě oříznutím napustí vodou, také se zatíží na 24 hodin, také se oříznuté strany zakončí silikonem a hotová práce se předá zákazníkovi.

Odeslat poptávku nebo dotaz

4+5=
(kontrola proti robotům)